ART / Lithographs / Litograph in colors 14332002
nr 1433 2002
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Épreuve d'artiste, 12/20. Signed, litograph in colors, outer dimensions including frame: 91x126,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga. Signerad, numrerad 12/20, färglitografi, yttermått inklusive ram: 91x126 cm
2000
SEK 7200
Monday November 22 2021
at 20:07:02
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Robot)
6.000 kr
6.200 kr
6.000 kr
6.200 kr (Robot)
7.000 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann